35
Мощность излучения желтого света, к которому чувствительна сетчатка глаза, составляет $\ap
ЕНТ · Физика · Тапсырма 35 · Кванттық және ядролық физика
КүрделіЕНТ2022127fizika35Нұсқа таңдау≈ 2 минутЖауап сверен с ключом
Мощность излучения желтого света, к которому чувствительна сетчатка глаза, составляет $\approx 1.7 \cdot 10^{-17}$ Вт. Для того чтобы свет был воспринят, ежесекундно на сетчатку глаза должно падать ($\lambda = 600$ нм, $h = 6.62 \cdot 10^{-34}$ Дж$\cdot$с, $c = 3 \cdot 10^8$ м/с)
Сіздің жауабыңыз
Бір нұсқаны таңдаңыз.
Бұл есепке кеңестер әлі жазылмағанТақырыптың қалған тапсырмаларында олар бар — ал қадамдық талдау мұнда да ашық.
Всё равно не складывается?Полное Шешім с обоснованием каждого шага — на отдельной странице.
Шешімді ашу