РУҚА
35

Шешімі: Мощность излучения желтого света, к которому чувствительна сетчатка глаза, составляет $\ap

ЕНТ · Физика · Тапсырма 35 · Кванттық және ядролық физика
КүрделіЕНТ2022127fizika35Нұсқа таңдау≈ 2 минутЖауап сверен с ключом
Условие

Мощность излучения желтого света, к которому чувствительна сетчатка глаза, составляет $\approx 1.7 \cdot 10^{-17}$ Вт. Для того чтобы свет был воспринят, ежесекундно на сетчатку глаза должно падать ($\lambda = 600$ нм, $h = 6.62 \cdot 10^{-34}$ Дж$\cdot$с, $c = 3 \cdot 10^8$ м/с)

Тапсырманы ашып, өзіңіз шешіңіз

Шешімін қадамдап көрсету

Бұл тапсырманың талдауы әлі қадамдарға бөлінбегенЖауабы төменде, ал кеңестер мен шарты — тапсырма бетінде.
Жауап
F
F
так ответ выглядит в бланке
Закрепить приёмВ теме «Кванттық және ядролық физика» ещё 19 тапсырма — жауабымен және дәл осындай талдауымен.
Жаттығу

Тапсырманы қалай шешу керек 35 ЕНТ, физика

Бұл есептің талдауы келесіге бөлінген: 0 шагов: видно, откуда берётся каждое число и где теряется балл. Жауап есептеулердің жанында келтірілген, олардың орнына емес.

Задача из темы «Кванттық және ядролық физика»: в ней 20 задач, и у каждой есть такой же разбор. Тіркеу қажет емес.