РУҚА
35

Жауабы: Мощность излучения желтого света, к которому чувствительна сетчатка глаза, составляет $\ap

ЕНТ · Физика · Тапсырма 35 · Кванттық және ядролық физика
КүрделіЕНТ2022127fizika35Нұсқа таңдау≈ 2 минутЖауап сверен с ключом
Дұрыс жауап
F
F
так ответ выглядит в бланке

Это официальный ключ к заданию, источник — варианты Национального центра тестирования. Свой ответ можно сверить на странице тапсырма.

Бланкке: таңдалған нұсқа нөмірі.

Условие

Мощность излучения желтого света, к которому чувствительна сетчатка глаза, составляет $\approx 1.7 \cdot 10^{-17}$ Вт. Для того чтобы свет был воспринят, ежесекундно на сетчатку глаза должно падать ($\lambda = 600$ нм, $h = 6.62 \cdot 10^{-34}$ Дж$\cdot$с, $c = 3 \cdot 10^8$ м/с)

Тапсырманы ашып, өзіңіз шешіңіз
Откуда взялся этот ответТалдау бетінде — осы есеп бойынша дәлелдемелер мен жиі кездесетін қателер.
Шешімді ашу

Тапсырмаға жауап 35 ЕНТ, физика

Жауап тапсырманың ресми кілтімен салыстырылды, сондықтан оны тексеруге болады өзіңізді ешқандай шектеусіз. Жанында — бланкіге жазу форматы: артық бірліктер үшін өлшемдері үшін балл шегеріледі, тіпті сан дұрыс болса да.

Задача из темы «Кванттық және ядролық физика»: в ней 20 задач — әрқайсысының жауабы мен қадамдық талдауы бар. Тіркелу қажет емес.