Рішення: Речовина, молекула якої чотириатомна, – це
Розв’язання по шагам
6 кроківЗапишемо хімічні формули запропонованих речовин:
А) Метан: $CH_4$. Молекула містить 1 атом Карбону і 4 атоми Гідрогену, всього $1+4=5$ атомів.
Б) Метанол: $CH_3OH$. Молекула містить 1 атом Карбону, 4 атоми Гідрогену (3+1) та 1 атом Оксигену, всього $1+4+1=6$ атомів.
В) Метаналь: $HCHO$. Молекула містить 1 атом Карбону, 2 атоми Гідрогену та 1 атом Оксигену, всього $1+2+1=4$ атоми.
Г) Метанова кислота: $HCOOH$. Молекула містить 1 атом Карбону, 2 атоми Гідрогену (1+1) та 2 атоми Оксигену, всього $1+2+2=5$ атомів.
Чотириатомною є молекула метаналю.